Jeden z nich

Každý z nás už někdy slyšel různé podezřelé zvuky. Zvuky, které se dokáží nejlépe slyšet když je tma a třeba se chystáme i na spánek.

     Každý si řekl, že to nic není a že je to jen nějaké zvíře, nebo bůh ví co jsme si dál představili. Ale co kdybych teď řekl, že to nejsou žádné jen náhodné zvuky vašeho domu, ale že za to může něco, co vás doslova dokáže vyděsit až doběla. Za tyto zvuky mohou entity. Entity, které se živí vaším strachem a bezmocí.

     Zvuky jsou vyvolané naschvál, aby vás vyděsily a případně upozornili na to, co přijde.

     Nejdřív se ozvou tiché zvuky. Zvuky, kterých si ani nemusíte všimnout. Pokud tyto zvuky uslyšíte, víte, že něco je ve vašem okolí. Proto si zvuků nesmíte všímat a pokračujte v tom, co děláte. Za žádnou cenu se nesmíte za zvukem ohlížet, nebo dokonce se podívat, co daný zvuk způsobilo. Pokud se i tak podíváte, připravte se na další varování. 

     Další varování záleží na bytosti, jak moc je rozhněvaná a trpělivá. Možná vám vyvolá v hlavě noční můru, která vás probudí. Možná vám přivodí spánkovou paralýzu. A nebo ve spánku ucítíte jen různé mravenčení, šimrání a nebo štípání, ve které doufejte, že vás neprobudí.

     Každopádně to začne stupňovat k horšímu a děsivějšímu, dokud nebudete úplně bezmocní a bezbranní. Pokud se stane, je to předposlední fáze, kdy je už uvidíte. Bledé bytosti, které na vás koukají. Mohou na vás koukat za oknem, za dveřma, nebo dokonce ze skříně. Ať budou, kde budou, nerozsvicujte a nekoukejte na ně. Pokud tak učiníte, bytosti dostanou sílu aby vás dostali.

     Pokud jste rozsvítili, nebo se na ně dívali, můžu zaručit, že vás dostanou. jestli mrknete při dívání se na ně, dostanou se před vás bez toho, abyste je viděli se hýbat. Jestli na ně posvítíte, zhasnou to čím na ně svítíte a také se dostanou před vás. Pak z vás vysají všechen strach a sílu, dokud z vás nebude jen bledý přízrak, který musí dostat energii z ostatních, aby opět žil, jako normální člověk. Neboli se z vás stane, jeden z nich.

Originální autor: Blaza

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 3.3 / 5. Počet hodnocení : 18

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidej názor