Někdo v noci obchází můj dům

Znáte ten pocit, když se v noci z ničeho nic vzbudíte a jste si jistý, že je něco špatně? Tak tohle se mi stalo měsíc zpátky. Vzbudil jsem se okolo druhé hodiny ranní. A prostě jsem věděl, že je něco špatně. Ten pocit mě táhnul k oknu. A to co jsem venku viděl, na to nikdy nezapomenu.

Stál tam nějaký chlap.

Byl vysoký asi dva metry a v ruce držel sekeru, možná byla od krve, ale to už si nejsem jistý. Když si mě ten muž všiml začal šouravým krokem obcházet můj dům a tu sekeru co držel začal tahat za sebou. Uvěznil mě v domě. Dům obešel dvakrát, ale pak už jsem ho neviděl přijít. Musel zajít za dům a odejít. Nebo druhá možnost nad kterou jsem nechtěl přemýšlet je ta, že se dostal do domu a jde si pro mě. Ale nic se nestalo, tu noc mě nikdo zabít nepřišel.

Druhý den jsem šel normálně do práce a nic se nedělo. Ale když začala noc, stalo se to znovu až nato, že jsem tam u toho okna čekal, jestli se objeví. A dočkal jsem se celkem brzy. Opět tam stál s tou sekerou, ale tentokrát jsem si byl jistý, že je od krve. Opět začal obcházet dům a opět po dvou kolečkách zmizel za domem. Takhle se to opakuje celý měsíc. Ale dnes je to jiné, obešel dům jen jednou a dole ve spodním patře je slyšet hluk. Potom se to ozvalo na schodech a pak na chodbě ve druhém patře. Jde si pro mě vím to. A tohle byl poslední záznam v deníku Jeffa Clintona. Policie deník našla vedle mrtvoly Jeffa. Ptáte se na příčinu smrti. Někdo mu rozsekl hlavu sekerou vejpůl.

Originální autor: Czcreepypasty

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 3.4 / 5. Počet hodnocení : 15

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Přidej názor