Noční můra v opuštěné továrně

Byl jsem šťastný, když jsem se dozvěděl, že jsem dostal práci jako noční hlídač v opuštěné továrně. Byla to velká příležitost pro mě a já byl rád, že budu moci udělat něco pro svou rodinu. První noc byla klidná a já jsem se cítil bezpečně. Ale druhá noc se všechno změnilo. Byl jsem v práci již několik hodin a všechno bylo v pořádku, dokud se neozval zvuk z chodby. Zněl jako klapot bot. Snažil jsem se ignorovat to a říct si, že je to jen můj představivost. Ale zvuky se stále zvyšovaly a já jsem se rozhodl, že je lepší se podívat, co se děje. Když jsem otevřel dveře, nic tam nebylo. Byl jsem si jistý, že jsem slyšel něco, ale nebylo tam nic. Rozhodl jsem se, že musím být unavený a že bych se měl vrátit zpět do své kanceláře.

Ale zvuky se stále ozývaly a já jsem se rozhodl, že musím jít dál a podívat se, co se děje. Když jsem došel na konec chodby, uviděl jsem něco, co mě dostalo do šoku. Byla tam postava v černém obleku a klobouku. Stál tam a díval se na mě. Byl jsem tak vyděšený, že jsem se nemohl ani pohnout. Postava se na mě dívala a pak se otočila a zmizela za rohem. Běžel jsem zpět do své kanceláře a zamkl jsem dveře. Byl jsem tak vyděšený, že jsem se nemohl ani pohnout. Celou noc jsem slyšel zvuky kroků a šustění oblečení. Byl jsem si jistý, že postava stále chodí po továrně. Ráno, když přišel můj nadřízený, řekl jsem mu o tom, co se stalo. Řekl mi, že továrna je proslulá svými duchy a že se tam stalo mnoho děsivých věcí. Řekl mi, abych se nelekl a že bych měl ignorovat tyto zvuky. Ale já jsem se nemohl ignorovat to, co jsem viděl. Celou noc jsem se nemohl zbavit obrazu té postavy v černém obleku a klobouku. Každou noc, když jsem byl v práci, slyšel jsem ty zvuky a viděl jsem tu postavu. Byl jsem tak vyděšený, že jsem se rozhodl, že musím odejít.

Když jsem řekl svému nadřízenému, že chci odejít, řekl mi, že mi najde jinou práci. Ale já jsem mu řekl, že už nikdy nechci pracovat v opuštěné továrně. Od té doby jsem nikdy nepracoval jako noční hlídač a nikdy už se nevrátím do této továrny. Ty noční můry a vzpomínky na tu postavu v černém obleku a klobouku mi budou navždy připomínat, že některá místa by měla zůstat opuštěná. Nemohl jsem se zbavit myšlenky na tu postavu v černém obleku a klobouku. Snažil jsem se ignorovat to, ale stále jsem cítil, že mě něco sleduje. Musel jsem se o tom s někým podělit, tak jsem se rozhodl, že se svěřím svému nejlepšímu příteli.

Můj přítel mi řekl, že bych se měl podívat na historii továrny. Řekl mi, že bych mohl najít nějaké odpovědi tam. Tak jsem se rozhodl, že to udělám.

Zjistil jsem, že továrna byla postavena v 19. století a byla používána k výrobě textilu. Během své existence byla továrna svědkem mnoha tragických událostí, jako byl požár, který zabíjel mnoho pracovníků, a také stávky, které skončily násilím.

Ale nejděsivější událostí byla smrt jednoho z manažerů, který byl zavražděn několika zaměstnanci, kteří byli nespokojeni s jeho přísnými podmínkami. Prý se říká, že duch tohoto manažera stále chodí po továrně a hledá pomstu. Najednou to všechno dávalo smysl. Postava v černém obleku a klobouku, kterou jsem viděl, musel být duch tohoto zavražděného manažera. Byl jsem šokován, že jsem se stal svědkem něčeho tak děsivého. Rozhodl jsem se, že už nikdy nechci vidět tu postavu znovu a že se budu držet daleko od opuštěné továrny. Ty noční můry a vzpomínky na tu postavu v černém obleku a klobouku mi budou navždy připomínat, že některá místa by měla zůstat opuštěná a nechat duchy, aby zůstali v klidu.

Několik týdnů po mém odchodu z továrny jsem se dozvěděl, že byla prodána novým vlastníkům, kteří ji chtějí rekonstruovat a využít ji k novým účelům. Doufal jsem, že se duch tohoto zavražděného manažera konečně uklidní a že už nebude trápit nové zaměstnance. Ale několik měsíců po rekonstrukci jsem se dozvěděl, že se stále objevují zvuky kroků a šustění oblečení v továrně. Několik zaměstnanců se dokonce svěřilo, že viděli postavu v černém obleku a klobouku, stejnou jako jsem viděl já. Nemohl jsem uvěřit, že se to stále děje. Ty noční můry a vzpomínky na tu postavu v černém obleku a klobouku mi budou navždy připomínat, že některá místa by měla zůstat opuštěná a někteří duchové by měli zůstat v klidu, nikdy nejsou klidní a budou trápit ty, kteří se jim přiblíží.

Originální autor: Putik11

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 3.2 / 5. Počet hodnocení : 11

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidej názor