Pozůstatky z jiného času a parazit

21.1.2023; Pozůstatky z jiného času

Pokud tomuto termínu nerozumíte, rychle vám to vysvětlím; například když někdo začne druhou světovou válku, někdo jiný se vrátí v čase něco změní a z diktátora co začal druhou světovou se stane nejslavnější kuchař. Poté co se z něj stane kuchař, je jiná časová linie druhá světová. Ovšem, cestovatel v čase musí brát na vědomí, že místo druhé světové války se může stát něco mnohem, mnohem horšího.

Takhle nějak to chodí.

Každopádně, teď k mému příběhu. Asi před třemi lety jsem oslavil své osmnácté narozeny, a na přání svých rodičů jsem se přestěhoval do vlastního bytu. Bydlel jsem jen pár minut od rodičů, takže jsem jim mohl být pořád nablízku, kdyby potřebovali. Můj první pocit z nového bytu nebyl moc dobrý. Něco mi tam prostě nesedělo. Nevěděl jsem co, prostě to byl takový ten pocit, že je něco špatně, ale vy pořád ne a ne přijít na to, co to je.

Nedával jsem tomu moc velikou váhu, přeci jen, byla to pro mě veliká změna, a já změny moc nemusím. Po půl roce jsem začal slyšet hlasy a kroky. Byly to hlasy mých rodičů. Připisoval jsem to tomu, že mi asi chybí jejich společnost. Rok na to jsem uslyšel, jak matka křičí. Zavolal jsem jí a téměř okamžitě mi to zvedla. Do telefonu mi řekla, že mi zrovna chtěla volat, že otec dostal infarkt.

Dva týdny po té byl otec propuštěn z nemocnice, a  i přes moje naléhání mi sdělil, že je v pořádku a že mám jet k sobě domů. Udělal jsem tak, a šel spát.

Probudil jsem se u rodičů doma přesně na mé osmnácté narozeniny. Rodiče mě nechali v tom bytě, a sami se přestěhovali do bytu, kde jsem předtím bydlel já. Rok a půl na to, otec umřel na infarkt. 

Před půl rokem matka umřela. Naštěstí ve spánku a klidně. Nyní je mi dvacet jedna a taková věc jako cestování v čase se mi stala včera. Probudil jsem se, a když jsem si začal dělat snídani, zavolali mi z nemocnice, že moje matka se z kómatu už pravděpodobně nikdy nevzbudí. No a dneska, dneska začala světová pandemie. Jedná se o nějaký parazita který se vytvoří ve více než tři dny starém pečivu a když ho sníte, ovládne vás a po třech hodinách vy i parazit umíráte ve strašných bolestech. A ještě jedna úžasná novina; během těch tří hodin, hostitel cítí tu nejpálivější bolest, která snad ani nejde popsat. Nevím jak na to kdo přišel, ani nevím jestli to je pravda, ale proč to riskovat, že? Jo a ještě něco, během těch tří hodin, se parazit může z hostitele 1 dostat na hostitele 2 čímž získá další 3 hodiny a umírá pouze hostitel 1.

2.8.2025; Ve vzduchu

Už jsou to více jak dva roky od posledního zápisu. Ten parazit nějak zmutoval a šíří se vzduchem a zvukem. je prakticky nezničitelný. Mám štěstí že ještě žiju. Pokud tohle někdo čte, v parku na 21. ulici jsem nechal pod 3 pravou lavičkou stroj času a neumím ho použít, prosím, pokud to někdo umí, použijte ho a naučte mě ovládat čas. Věřím, že bych to byl dokázal napravit, a zajistit nám lepší budoucnost.

7.6,2027; Mé jméno je Alan Daniels

Jsem někdo jiný než ten týpek přede mnou, ale i přes riziko se zkusím vrátit v čase.

21.1.2023; Pozůstatky z jiného času

Pokud tomuto termínu nerozumíte, sakra, dejte mi moment, musím do evropské války.

Originální autor: Creepyfantom

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 4.3 / 5. Počet hodnocení : 6

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidej názor