Ruské kolo

Existovala jedna legenda o opuštěném ruském kole, které stálo uprostřed nehostinného kraje na Sibiři. Prý se jednalo o obří kolo s průměrem větším než 50 metrů a s kovovou konstrukcí.
Podle místních obyvatel se prý jednalo o vědecký projekt sovětské vlády, který měl sloužit k výzkumu kosmu. Nicméně po několika letech provozu se něco stalo a personál, který se kolem kola pohyboval, z něj zmizel.
Podle pověsti byly návštěvy tohoto místa velmi nebezpečné a mnoho lidí, kteří se tam vydali, se již nikdy nevrátilo. Ti, kteří se vrátili, tvrdili, že viděli stíny, které se pohybovaly kolem kola, a slyšeli zvláštní zvuky, které zněly jako výkřiky.
Jednoho dne se však objevil muž, který tvrdil, že pracoval na projektu a že ví, co se stalo. Tvrdil, že během jednoho experimentu došlo k nekontrolovanému uvolnění energie, které způsobilo, že personál se stal součástí stroje a jejich vědomí se spojilo s jeho konstrukcí.
Nikdo neví, co se stalo s těmi lidmi, ale podle této legendy jsou stále živí tvoří jeho součást. A tak je opuštěné kolo dodnes považováno za jedno z nejtajemnějších a nebezpečných míst na Sibiři, kam se raději nedoporučuje vstupovat.
I přestože byla tato legenda považována za pouhý výmysl a neexistovaly žádné důkazy o existenci tohoto opuštěného kola, mnoho lidí se rozhodlo tuto mystickou lokalitu navštívit a podívat se na něj vlastníma očima.
Ti odvážní, kteří se rozhodli vstoupit do opuštěného kola, tvrdili, že se cítili velmi podivně. Někteří měli pocit, že je něco sleduje, jiní slyšeli zvláštní zvuky, které zněly jako šepot nebo zpěv. Mnoho z nich tvrdilo, že měli pocit, že se stávají součástí kola a že jejich myšlenky a vize se nějakým způsobem prolínají s jeho konstrukcí.
Ale to nebylo všechno. Někteří z těch, kteří navštívili opuštěné kolo, tvrdili, že se tam setkali s duchy, kteří po nich toužili a snažili se je dostat pod kontrolu. Jiní mluvili o podivných silách, které je ovlivňovaly, jako by byly pod nějakým druhem kouzla.
Přestože tato legenda vyvolávala hrůzu a nedůvěru, mnoho lidí si stále uvědomovalo, že všechno, co se dělo kolem opuštěného kola, bylo víceméně jen pověstí. Ale pro ty, kteří se rozhodli opuštěné kolo navštívit, se tento příběh stal skutečností a mnozí z nich se nikdy nevrátili zpět.
S každým dalším rokem se pověsti o opuštěném ruském kole stávaly stále tajemnějšími a legendy se začaly mísit s fakty. Existovaly zprávy o lidech, kteří se ztratili v okolí kola a byli nalezeni mrtví, jejich těla znetvořená a zohavená.
Ačkoliv se na místě uskutečňovaly četné výzkumy, žádné z nich nepřineslo definitivní odpovědi na to, co se skutečně stalo s opuštěným kolem. Navíc, mnozí lidé, kteří se vydali na průzkum, se nikdy nevrátili, a tak byla tajemství kolem této neuvěřitelné konstrukce stále nevyřešené.
Až jednoho dne se objevila skupina vědců, kteří tvrdili, že objevili tajemství opuštěného kola. Podle nich se jednalo o výzkum, který byl zaměřen na využití vysokofrekvenčního elektromagnetického pole pro telekomunikaci a přenos dat. Experiment však selhal a vědci, kteří se na něm podíleli, zemřeli při nekontrolovatelné explozi.
Ačkoliv tato teorie nabízela nějaké vysvětlení, mnoho lidí stále věřilo v původní legendu a tvrdili, že opuštěné kolo je prokleté a že se na jeho místě odehrávají nadpřirozené jevy…

Originální autor: Putik11

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 3 / 5. Počet hodnocení : 7

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidej názor