Třetím týdnem

S něčím se vám musím svěřit, drazí čtenáři. Je to velmi důležité, tedy prosím nevynechejte žádnou část mého příběhu.

Děkuji.

To co po nocích zažívám je hrůzné a nepříjemné. Nevím jak dlouho to ještě budu psychicky zvládat. Každou noc mne navštěvuje něco jako démonická bytost. Začalo se to objevovat od doby, kdy jsme se s kamarády ztratili v lese Dimburg Hills ve Švédsku. Něco nás tam pronásledovalo. Cítili jsme to. Neustále jsme to cítili. Policie nás naštěstí našla, avšak nebyli jsme to jediné co našla. Uprostřed lesa se protínal pochmurný hřbitov se stovkami kamenných náhrobků. To co na nich bylo ale jiné mělo jistě nějakou souvislost s tím vším. Žádné kříže, nebo náboženské symboly, spíše na náhrobcích byly vyryty diriktické symboly, připomínající egyptské hieroglyfy.

Mimochodem jsem si v knihovně minulý týden zapůjčil knihu Nebeský Cesmín kde byly vypsány informace o bezbožných místech a dokonce i prokletích. Už jsem zkrátka nevěděl jakou cestou se vydat, jestliže žádná nebyla v mém dosahu. Já vždy myslel že jde jen o bezvýznamné povídačky, které mají čtenáře pouze donutit utrácet další peníze za další díly. Nebylo tomu tak, rozhodně ne. Jedna kapitola v té knize dokonce z části vytýká můj případ.

Víte čtenáři drazí, toto prokletí YER má tři fáze. Zamoření, útisk a ovládnutí. Dejme tomu že právě probíhám druhou fází. A musím vám sdělit, že to není nic pěkného. První týden po tom incidentu jsem každou noc slýchal ve skříni dýchání. Jídlo které jsem si v noci položil na noční stolek bylo ráno na podlaze. Lustr se pohoupával včetně oken, která se sama od sebe pootevírala a dveře v mém pokoji začaly bez příčiny skřípat. Já vím, myslíte si že jde jen o náhodu, to je pochopitelné drazí čtenáři, nýbrž se to horšilo. Druhou fází trpím momentálně a je to skutečně o hodně horší. Vidím ho, jak se promění například v gigantickou masožravou kytici, jejíž trny mi poškrábaly nohu do krve, nebo zajíce který neustále krvácí a při tom mne pozoruje svýma lidskýma očima.

Nemohu spát, jelikož po každém pokusu o to usnout, mě ta věc zatahá za nohu nebo ji poškrábe pařátem. Její skutečná tvář však bude ukryta někde hluboko v pekelném dole. O třetí a poslední fázi se v knize píše jako o té nejhorší, kdy démon odebere člověku jeho duši těsně před koncem měsíce, tedy třetím týdnem se toto prokletí naplní.

Originální autor : CreepyStorm

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 4.5 / 5. Počet hodnocení : 11

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Přidej názor