Domov

Většina z nás se určitě shodne na tom, že domov je to nejlepší místo. Já jsem si to samozřejmě také myslel, dokud se u mě doma nezačali dít divné věci.

Bydlím v levném bytě na okraji města a… začnu jinak, protože tohle už začíná být celkem klišé. Takže, jak jsem říkal, bydlím v nejlevnějším bytě, který jsem našel, protože se mě rodiče zbavili hned, jak mi bylo osmnáct.

Ten byt jsem našel celkem rychle, a když jsem poprvé viděl tu cenu, myslel jsem, že budu mít spolubydlícího. No, ten důvod nízké ceny, jak jsem nemile zjistil, byl kvůli tomu, co se tam dělo.

Byl to malý byt, s obývákem, ložnicí, kuchyňským koutem, koupelnou s mini záchodem (pokud se tomu tak vůbec dá říkat) a pak ještě předsíní tak malou, že jsem si myslel, že jsem v přístěnku.

Každopádně, kvůli té nízké ceňe jsem to vzal a musím říct, že se mi tam celkem líbilo. Líbilo se mi to, protože jsem měl větší přehled o tom, kde co je.

Ten přehled jsem však ztratil v momentě, kdy mi někdo začal přesouvat věci na jiné místo. Já vím, já vím, je to věc, která se děje ve většině hororových klišé a nikdo se o to moc nestará, ale zamysleli jste se někdy nad tím, co by jste dělali kdyby se to stalo vám?

V momentě, kdy jsem si uvědomil, že mi někdo několik měsíců přesouvá věci jsem se podělal. Samozřejmě jsem si hned začal klást otázky typu; Je to zloděj, vrah, nebo snad duch?

Vím jak to zní a někteří z vás by to mohli svést na moji paměť, ale věřte mi, když vám říkám, že moje paměť je, ne úplně dokonalá, ale je tomu blízko.

První co mě napadlo bylo zavolat policii, ale když nic nenašli, a vím jak šíleně to asi bude znít, ale obrátil jsem se na vymítače. Možná si o mě myslíte, že jsem blázen, protože, kdo by sakra volal vymítače zrovna na tohle? No, já jsem byl ochoten udělat cokoliv, abych se zbavil toho, kdo mi přesouval věci za jakoukoliv cenu.

Jak by jste asi čekali, po tom, co vymítač dokončil práci a odešel, věci se zhoršili. Ta entita začala náhodně rozbíjet věci. Několikrát jsem byl málem zraněn, ale když ta entita po mě jednou hodila kufr a já díky tomu získal osm stehů na čele, jsem se rozhodl, že si promluvím s pronajímatelkou, která mi byt pronajímala.

Nejprve mi nic nechtěla říct, ale po dlouhém přemalování přes telefon jsme se rozhodli, že se sejdeme v kavárně, kde mi řekne celou pravdu. Popravdě, nevěděl jsem, jestli mi řekne všechno, ale pokud by to znamenalo, že se přiblížím alespoň trochu pravdě, šel jsem do toho.

Když jsem do kavárny přišel, Alex, pronajímatelka, mě pozdravila a poté, co jsme si objednali kafe, se dala do vyprávění;

,,Víte, před vámi tam bydlela žena, která se sama starala o dítě, které bylo příliš rozmazlené. Jednou už toho žena měla dost, a tak dítě zabila a tělo prodala na darkwebu. Duch dítěte ale zůstal v bytě s ženou, která se úplně zbláznila a když jsem za ní jednou přišla na kontrolu, byla opilá a vše mi řekla. Zavolala jsem policii a když jsem cenu bytu snížila, hned se mi ozval jeden muž a když mi řekl, že se stěhuje pryč kvůli duchovi, který mu prý přesouvá věci, zkusila jsem v tom bytě nějakou dobu bydlet, opravdu mi někdo přesouval věci a když policie nikoho nenašla, zavolala jsem vymítače, ale ten duch začal přesouvat více věcí a častěji. Srazila jsem cenu ještě níž a pak jste přišel vy, zavolal policii, pak vymítače a pak vás ten duch přepadl a pak…´´

zastavila, protože si uvědomila, že právě řekla to, o čem by vědět neměla. Vše kolem se začalo točit a já se probudil na zemi, a vedle mě někdo stál. Malý, ne více než 10ti letý kluk. Byl ale nějak, průhledný. Když jsem se podíval na zbytek svého těla, byl stejně průhledný, jako ten kluk.

Originální autor: creepyfantom

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 2.4 / 5. Počet hodnocení : 7

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidej názor