Výtah

11.09.2023

Naše škola má výtah. Není nijak prostorný, ale tři lidi se do něj klidně vejdou. Žáci ani učitelé ho nesmí používat, a tak je využíván pouze uklízečkami a školníky. Minulý týden jsem si začala všímat neobvyklých věcí, které se okolo výtahu dějí. Začalo to nevinně, ale postupně je to čím dál tím víc zvláštní. První věc, které jsem si všimla bylo to, že jsem nikdy neviděla nikoho z výtahu vystupovat, pouze nastupovat. A dnes jsem si všimla další zvláštní věci. Výtah jezdí sám. Nejsem šílená přísahám. Vyjel do druhého patra a následně se hned vrátil zpátky. Dveře se ani jednou neotevřely, pouze čísla na malé obrazovce se měnily. 

18.09.2023

Začala jsem slýchat hlasy vycházející zpoza zavřených výtahových dveří. Nerozumím jim. Nevím jakým jazykem mluví, ale rozhodně to není čeština ani angličtina. Myslím, je to nějaká brána do jiného světa. Zítra do něj zkusím nastoupit.

Televizní zpravodajství 20.09.2023

Studentka obchodní akademie se ztratila. Matka ji nahlásila jako pohřešovanou poté co se pozdě večer stále nevracela ze školy. Nebyly nalezeny žádné stopy po jejím zmizení. Bezpečnostní kamery nezachytily, že by někdy opustila budovu školy. Pokud by jste měli nějaké informace k tomuto zmizení, prosím, kontaktujte policii.

Originální autor: Danny0443

Jak se ti to líbilo ?

Klikni na palce, aby se tvé hodnocení započítalo

Průměr : 3.2 / 5. Počet hodnocení : 36

Neváhej a buď první kdo tuto pastičku ohodnotí

Doporučujeme

Přidej názor